Jaka jest interpretacja wyniku EEG u 3,5-latka?

Witam jestem mamą synka 3.5 lat. Proszę o interpretację eeg głowy. Dziecko nie dostało żadnego leku że nie potrzeba. Jednak nie jestem tego pewna. Zapis wykonano w czuwaniu, zasypianie, oraz w śnie. W czuwaniu czynność podstawowa składa się z fal 6-7-8-9c/sek o ampl.do. 70uV z narzutem czynności szybkiej. Zasypianie wyrażone w formie hipersynchronii fal. Cechy bioelektryczne snu zaznaczone prawidłowo - obecne symetryczne i synchroniczne wrzeciona snu, fale ostre wierzchołkowe oraz kompleksy K. W czasie snu w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowo-potylicznych obustronnie rejestrują się nieliczne nieregularne fale theta o ampl.do. Do 250uV.FS nie zmienia istotnie zapisu. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź nadmienię że dziecko jest spokojne śpi cała noc nie ma ataków i nie mówi dziekuje

Zapis jest nieprawidłowy, w zależności od objawów ewentualne wprowadzenie leczenia, ja wykonałbym NMR głowy