Co oznacza wynik EEG dziecka w wieku 4 lat?

Witam, bardzo proszę o interpretację wyniku zapisu EEG u 4 letniego dziecka. Zapis wykonano przy zasypianiu, we śnie fizjologicznym oraz wybudzaniu. Zasypianie i wybudzanie wyrażone w formie hypersynchronii fal. Cechy bioelektryczne snu zaznaczone prawidłowo-obecne symetryczne i synchroniczne wrzeciona snu, fale ostre wierzchołkowe oraz kompleksy K. W czasie snu w odprowadzeniach czołowo-skroniowo-centralnych obustronnie rejestrują się nieliczne pojedyncze i w małych grupach nieregularne fale delta-theta oraz ostre o ampl. wyższej od tła. FS nie zmienia istotnie zaisu. Zapis snu z niewielkimi zmianami zlokalizowanymi. Bardzo dziękuję

Wyniki badań interpretuje lekarz, który je zaleca. Zna on historię kliniczną pacjenta i może to zrobić. My z poziomu portalu nie podejmujemy się analizy przypadków medycznych pacjentów, których nie znamy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.