Jaka jest interpretacja wyniku krzywej cukrowej?

Witam! Mam prośbę o inrerpretacje moich wynikow krzywej cukrowej, mam 25 lat , waga 87kg otylosc brzuszna, czy jest to insulinooporność? Glukoza na czczo 70 mg/dl Glukoza po 1h 180 mg/dl Glukoza po 2h 115 mg/dl Insulina na czczo 9.01 Insulina po 1h 143.97 Insulina po 2h 63.41

Lek. Tomasz Budlewski

Może być . Lecz także nalezy wykluczyć nadmierne wydzielenie insuliny . Wskazań wizyta u ginekologa