Jaka jest interpretacja wyniku krzywej cukrowej w 26. tygodniu ciąży?

Dzień dobry. Jestem w 30 tyg.ciąży. W 26 tc robiłam krzywą cukrową i stwierdzono u mnie cukrzycę ciążową po 2 h glukoza 176, następnie skierowano mnie na badania hemoglobiny glikowanej HbA1C wyniki: 4,78% oraz 29mmol/mol, badanie ALT 12. Glukoza na czczo 76.Bardzo proszę o interpretację czy wyniki są prawidłowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wyniki są ok wskazana wizyta u lekarza prowadzącego ciąże a jaki wynik glukozy godzinę po obciążeniu ?