Jaka jest interpretacja wyniku USG stopy?

Proszę o interpretację usg stopy Ślad plynu w tylnej części stawu, w tylko bocznej i przednio bocznej niewielkie pogrubienie blony maziowej. Więzadło pszczelego strzalkowe nieco pogrubienie. Na brzegach wiezozrostu pszczelego strzalkowe go nierówne zarysy warstwy korowej najpewniej wynik przebytego urazu. W okolicy brzegu przedniego więzadła piętowo strzalkowe go przy ściągnąć położona jest drobna przestrzeń o obniżonej echogenicznosci drobna torbiel, nisko schodzacy brzusiec miesniowy. Kaletka gleboka w części bocznej nieruchoma. Ślad plynu w zatoce stepu

Niezbędne są dane kliniczne o pacjencie i jego dolegliwościach, aby można było interpretować wynik badania. Zachęcam do wizyty z wynikiem u lekarza, który zalecił wykonanie badania.