Jaka jest ocena USG jamy macicy?
Witam,prosze o ocene mojego usg.OM-1/10/2017.Trzon macicy przodozgięciu,jednorodny echogenicznie o wym:58x31x25mm.Endometrium jednorodne o rownych zarysach:3,7mm.Jama macicy pusta.szyjka prawidłowa w badaniu usg.Jajnik prawy:32x30mm z torbiela jednokomorowa o wym 29,2x27,2mm. Jajnik lewy 30x19 mm z licznymi pęcherzykami do 6mm na obwodzie.Zatoka Douglasa wolna. Pozdrawiam K.C

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
wynik raczej ok a jakie są objawy że było wykonywane badanie? badanie wykonywał ginekolog czy radiolog? jakieś cechy zespołu policyklicznych jajników?