Możliwość zinterpretowania wyników badania ginekologicznego

Czy jest możliwość zintrepetowania moich wyników? *Trzon macicy w przodozgięciu o jednorodnym echu o wym. 36x53x44 mm. *Endopmetrium o szerokości 6mm. *Jajniki obustronnie z licznymi pęchcerzykami podkorowymi o śr. 4-6 mm. *Jajnik prawy o wym. 31x15 mm. *Jajnik lewy o wym. 34x22 mm *Zatoka Douglasa wolna. *Wolnego płynu w jamie brzusznej nie stwierdza się. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu było wykonywane badanie? w którym dniu cyklu? przyjmuje Pani leki hormonalne? bez dodatkowych informacji nie można się wypowiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.