Jaka jest przyczyna nieustającego bólu w brzuchu?

Witam jaka jest przyczyna nieustającego bólu w brzuchu? Ból piekący, rwący, nasilający się przy ugniataniu, poruszaniu. Żadne badanie obrazowe niczego nie pokazuje a ja jestem słaba i czuje się źle. Wykluczono również przyczynę hematologiczną! Dodam ze bolą jakby powłoki, gdzieś w obrębie mięśni, okolica pępka- ból rozchodzi się do nogi, w plecy i pod żebra! Jakie badanie jeszcze można wykonać żeby znaleźć przyczynę bólu? Z góry dziękuje za poradę

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd we wszystkie badania obrazowe. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.