Jaka jest przyczyna plamienia w połowie cyklu?

Witam, pisze z takim problemem. Rowny tydzien temu skonczyl mi sie okres dzisiaj po raz pierwszy pojawily sie u mnie brazowe ciemne plamienia rowniez pierwszy raz przed okresem 2 dni tez troche plamilam ale bardziej na czerwono dodatkowo zawsze miesiaczkuje 6 dni i zawsze pierwsze 2 sa mocniejsze reszta juz nie teraz miesiaczke mialam 7 dni z czego 3 pierwsze byly bardzo mocne i lecialo duzo skrzepow jakie moga byc przyczyny tego plamienia?Dodam jeszcze ze przed okresem moj maz dochodzil we mnie

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa