Plamienia przed okresem i starania o dziecko
Witam, staram sie o dziecko. Jestem dwa lata po cc, od roku mam plamienia przed okresem. Rowny tydzien przed okresem sie zaczyna i trwa, aż do okresu. Cytologia, usg i badania hormonalne wyszły Ok. Lekarz przepisał mi luteine dopochwowo. Biore drugi cykl, dzien po odstawieniu (brałam od 15-22dc) zaczęły mi sie brazowe plamienia, które trwają siódmy dzien. Okresu nie mam a zawsze był regularny co 25 dni. Dzis mija 27 dzien cyklu, plamienia trwają a okresu nie widac. Czy to wina luteiny?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.