Jaka jest przyczyna powstawania pryszczy?

Witam, od kilku lat mam pryszcze. Kiedyś były duże. Teraz są małe. Co jest tego powodem, że dalej są pryszcze i jak się ich pozbyć?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Leczenie łysienia męskiego

Trądziku jest choroba przewlekła. Nie wiem jakie leczenie było u Pana prowadzone. Napewno należy odpowiednio, systematycznie dbać o skore trądzikowej używając kosmetyków do cery tłustej. Warto takze skorzystać z konsultacji lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa i systematycznie wykonywać odpowiednie zabiegi np peelingi.
Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy