Jaka jest przyczyna tworzenia się mętów w oku?

Witam. Od półtora roku mam stwierdzone mety w ciele szklistym. Byłam u okulisty dwa razy ok miesiąc temu i wszysko jest ok. Natomiast przez ostatnie dwa dni miewam chwilowe zapalenia obrazu w lewym oku. Dodam zeprzyjmuje od trzech dni antybiotyk cipronex. Czy to może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna pilna ponowna wizyta u okulisty i bezpośrednia ocena

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.