Jaka jest skuteczność stosowania carezette?

Chcialam zapytac o cerazette. Jestem 3 miesiace po porodzie i miesiączki nie dostalam jeszcze. Karmie piersia. I tu mam kilka pytań: 1. Jak duże może być opóznienie w braniu tabletek?Gdybym zapomniala o konkretnej godzinie to ile godz moge sie spoznic? 2. Czy sa tak samo skuteczne jak tabletki dwuskladnikowe? 3. Czy zabezpieczają juz od 1ej tabl? 4. I jesli sie na nie zdecyduję to moge zaczac brac jak tylko wykupię? I najlepiej wieczorem? I czy mozna je brac przy torbieli mlecznej w piersi?

Lek. Katarzyna Szymczak

Maksymalnie można się spóźnić 3 godziny, mają skuteczność zbliżona do tabletek dwuskładnikowych. Może Pani zacząć w dowolnym dniu (przez 7 dni dodatkowe zabezpieczenie) , o dowolnie wybranej godzinie (tak żeby pamiętać).
Pozdrawiam