Jak stosować antykoncepcję hormonalną Diane 35?

Witam jestem w anglii i skonczyly mi sie tabletki z polski bralam diane 35 kiedy tu poszlam do lekarza to nie dostalam tych tabletek tylko cerelle minipigulke ale po miesiacu zle sie czulam i poszlam zeby mi zmienili na tabletki dwuskladnikowe nie dostalam bo moja matka miala raka piersi. Przepisali mi micronor to takze minipigulka ja pracuje po 12 godzin dziennie ja nie mam czasu zeby potrzec kiedy dostalam okres co mam zrobic zeby dostac dwuskladnikowe kiedy mam zaczac brac tamte pomocy :-)

Witam serdecznie. Niestety nie mogę za bardzo Pani pomóc, ponieważ nie mam wpływu na tamtejszych lekarzy. Proszę jednak pamiętać ze dwuskładnikowe tabletki zawierają w swoim składzie estrogeny, które w pewnych okolicznościach ( wywiad chorobowy - obciążenia rodzinne) mogą wpływać na rozwój choroby u Pani.