Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie po przerwaniu przyjmowania tabletek na cystę

Brazowe uplawy. Juz od pol roku mam codzienne plamienia. Po 2 miesiacach poszlam do ginekologa. Okazalo sie, ze mam cyste na lewym jajniku oraz infekcje. Dostalam tabletki na cyste oraz tabletki do pochwowe na pozbawienie sie infekcji. Jak tylko zaczelam brac tabletki, przestalam plamic, ale jak tabletki sie skonczyly plamienie znowu sie zaczely. Po miesiacu mialam kontrole. Cysta sie zmniejszyla ale infekcja nadal byla. Dostalam antybiotyk i kolejne tabletki na cyste. Tym razem tabletki nie pomogly, nadal plamilam. Pozniej plamienia zmienily sie na silne brazowe uplawy. Z powodu przeprowadzki musialam zmienic ginekologa. W tygodniu wizyty uplawy sie skonczyly. Ginekolog niczego niepokajacego nie zauwazyl. Bylam takze badana na wszystkie choroby przenoszone droga plciowa, wszystkie byly negatyne. Wymaz z pochwy takze nic nie wykazal. Po miesiaczce mialam trzy dni spokoju (bez uplaw), pozniej znowu mialam 3 dni brazowe bezzapachowe uplawy a nastepnie 2 dni bardzo wodniste, przejrzyste uplawy. Tydzien do nastepnego cyklu jest normalny. Ten rytual juz sie powtorzyl dwa razy. Czesto takze czuje nacisk na lewy jajnik. Mam 30 lat i nie biore tabletek antykoncepcyjnych. Od czasu zaczecia sie mojego problemu takze nie wspolzyje. Co moze mi dolegac?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy