Czy plamienia i ból macicy może być spowodowany przerwaniem stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Przyjmuje elin tabletki dwa razy zapomnialam o czasie wziąć ale następnego dnia wzięłam tab.okres dostala 3czerwca trwal tydzien potem dostalam plamienie 16 a 17tak jak by okres chociaz to nie wygladalo gdyz bylo brazowe przez kolejny tydzien 26znow plaminie braz dwa dni ok i 29znow plaminie .dzis mamy lipca znow plamienie ale tym razem odczuwam bol macicy dodam ze tab mi sie zkonczyly dwa dni temu i nie ma w aptekach w hurtowni braki sa tez .czy to odrzucenie tabletek przez organizm ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badane ginekologiczne aby moc coś więcej powiedzieć