Krwawienia po odstawieniu tabletek hormonalnych

Po odstawieniu tab. anty. Zaczelam krwawic co tydzien. Ginekolog przepisal mi dwa opakowania orgametril (2x1tab.). Po odstawieniu przez 3 mies mam brac tab. anty. Regulon w celu unormowania cyklu. 19.06 zapomnialam o jednej tabletce, dwa dni pozniej sytuacja sie powtorzyla. Od tego czasu mam mocne plamienia. Czy brac lek do konca (do 30.06) czy odstawic i przyjmowac regulon? Jesli tak to kiedy przyjac pierwsza tab? Plamienie jest silne i boje sie, ze moge pomylic je z pierwszym dniem okresu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować przyjmowanie Orgametrilu zgodnie z zaleceniem specjalisty ginekologa.