Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ponowne krwawienie po miesiączce po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

witam, bralam tabletki antykoncepcyjne przez ostatni mniej wiecej rok (novynette), postanowilam, ze chce zajsc w ciaze i ostatnie opakowanie skonczylo mi sie w marcu, okres dostalam 6 marca, trwal piec dni, nie bralam juz tabletek po okresie, po 2 dniach bez okresu znowu zaczelam krwawic, czy to jest normalne?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Pani cykl powinien się unormować w ciągu 3-6 miesięcy. W tym czasie mogą pojawiać dodatkowe plamienia lub cykl może być nieregularny. W razie wystąpienia niepokojących objawów proponuję skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy