Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych u 19-latki

Witam. Mam pewien problem z konsekwencjami po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Zaczelam brac jedno pudelko po okresie. Ale z innych powodow przestalam je lykac jakies 2 tyg pozniej. Wtedy dostalam okres z odstawienia. Trwal jak zwykle ok 6 dni. Teraz po pieciu dniach od tego okresu znowu krwawie... Nie wiem dlaczego??
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Być może gospodarka hormonalna musi się unormowac. Jeśli taki problem będzie sie powtarzał proszę skonsultować się z ginekologiem.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy