Bolesne krwawienia po odstawieniu Orgametril

Mam 41 lat. 20 lutego usunięto mi polipa endometrium, który powodował obfite (ze skrzepami) i bolesne miesiączki. Jeszcze przed zabiegiem przepisano mi orgametril. Po odstawieniu tego leku pojawiło się skąpe, ale niezwykle bolesne krwawienia. Mam jeszcze ok. 3 cm mięśniaka śródściennego nie modelującego jamy macicy, który zdaniem lekarza nie był przyczyną moich dolegliwości. Czy bolesność krwawienia po odstawieniu orgametrilu oznacza, że usunięcie polipa nie zlikwidowało problemu.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć, sądzę, że konieczne jest rozszerzenie dalszej diagnostyki. Być może pod kątem endometriozy. Bez podania większej ilości informacji nie można nic więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.