Prawdopodobieństwo nieregularnego cyklu po stosowaniu Orgametril

Lekarz przepisał mi Orgametril, na bolesne miesiączki. Przyjęłam tylko jedną serię - przez 10 dni od 14 dnia cyklu. Następnej serii za miesiąc już nie wzięłam, bo czułam się po nim fatalnie. Czy przez to może mi się rozregulować cykl? Nie mam krwawienia już 3 dzień, a czuję się jak przed okresem - bolesność piersi i ból podbrzusza po wysiłku. Czy to przez Orgametril?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane opóźnienie miesiączki może być wynikiem zażywanego Orgametrilu.