Jaka jest szansa na to że zaszlam w ciążę kilka dni przed okresem?

Dobry wieczór ja z takim pytaniem. Jeżeli chłopak się spuścił we mnie, a do miesiączki miałam 8-9 dni. Jaka jest szansa na to, że zaszłam w ciążę. Okres mam za 2-3 dni. Po ilu dniach od współżycia wykonać test ciążowy. I czy warto zrobić jest betę i jaki bynajmiej jest czas oczekiwania name wynik i gdzie mozna ją zrobic w Grójcu? Za ile by tak zapisac sie do ginekologa? Prosze o Jak najszybsza odpowiedź z góry dziękuję. Poszę o szybkie rozpatrzenie mojego pytania. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Po co fundować sobie dodatkowe stresy? Sugeruję zgłosić się do ginekologa i wybrać optymalną metodę antykoncepcji, jeśli nie chce Pani zostać mamą, Test jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku, w opisanej sytuacji jest ryzyko, że zaszła Pani w ciążę.