Jaka może być interpretacja wyników nasienia?

Witam proszę o pomoc w interpretacji wyników męża : barwa gęstość zapach prawidłowy; ph 8.0,objętość:3,2 ml homogenizacja 60minut, koncentracja plemników: 0,96 mln\ml, rusz szybki i postępujacy 37%, ruch całkowity: 52%, leukocyty: 30 000 komórki okrągłe 3000 000 plemniki o prawidlowej budowie 36% nieprawidlowe główki 50% nieprawidlowe wstawki 13% nieprawidlowe witki 1% ilość martwych plemników 26%

Lek. Tomasz Budlewski

Zbyt mała ilość plemników proszę koniecznie udac się do androloga