Jaka może być przyczyna braku miesiączki u 21-latki?

Witam,mam pewien problem a mianowicie od miesiąca przyjmuje następujące leki Neurotop Retard 300 w dawce 111 i Perazin w dawce 111 i od czasu przyjmowania tych lekow nie mam miesiaczki dodatkowo mam wzdety i bolesny brzuch.Leki te biore z powodu zaburzen zachowania i podejrzenia schizofrenii.Prosze mi powiedziec co mam zrobic zeby okres znowu wrocil i zeby przeszy te bóle brzucha bo to jest bardzo uciążliwe dla mnie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie.