Tiki głosowe i ruchowe

witam,mam 18lat.mam tiki głosowe i ruchowe od kilku lat, eeg głowy jest ok,biore tiapridal100, neurotop retard 300, asertin 100.wcześniej brałam różne leki inic nie pomogło.do tego problemy zzaśnieciem,jak np jestem w sklepie musze wszystkiego dotykać,nie wiem czy ma to związek ale dużo przeklinam,mam coś takiego, że odczuwam potrzebę dotykania innych,proszę bardzo o pomoc ,podpowiedź co robić,jakie badania jeszcze, bo już niewiem corobić,tików naliczyłam około 15różnych,

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza psuchiatry, po badaniu będzie mozna coś iwęcej powiedziec. objawy mogą wskazywa na zespół Touretta