Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tiki ruchowe i głosowe

witam.odkilku latmam tiki,leczę sięu psychiatry i neurologa.tiki są ruchowe ale też głosowe,takie że jak jerobię wszystko ,mnie boli od tego.neurolog dał mi50mg tiapridalu,potem zwiększył do100mg.było z tikamigorzej,zmniejszyłam dawkę iteż nic.biore jeszcze asertin100,neurotop retard300.EEG głowy wyszło dobrze,przez tiki nie mogę normalnie funkcjonować. do tego odkąd biore asertin mam problem z zasypianiem-ok.3 msc.dostałam lek nasenny onirex izasypiam szybciej, prosze o rade ,niewiem co robić (biore leki neurotop retard 300, asertin 100, tiapridal 50) chciałam dodać ze jak robię coś na stojąco, chodze ,robie coś tiki mam bardzo nasilone, a zauważyłam że jak jestem w spoczynku-leżę, bądź siedze nie mam tików, jakie badania ewentualnie bym musiała wykonać jeszcze-miałam eeg głowy
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy