Jaka może być przyczyna opuchnięcia dolnych powiek?

szukam przyczyny opuchniętych dolnych powiek: zrobiłam już wszystkie prawie badania na cukier hormony tarczycowe, płciowe , nadnerczy ,alergie,elektrolity , nerkowe, wątrobowe , rtg płuc, kolanoskopia, gastroskopia, dodam jeszcze że nie czuję się dobrze, mam wrażenie że mi serce kołacze, jest mi ciągle zimno, po czym robi mi się gorąco, mam napadowe bóle brzucha, trace na wadze, jestem rozdrażniona bolą mnie mięśnie -mam 44 lata , gdzie szukać pomocy??? (jaka jest przyczyna opuchnięć powiek )

Lek. Tomasz Budlewski

A czy Bylo oznaczane białko całkowite, proteinogram, badanie ogólne moczu. Proponuje udać się do okulisty aby wykluczyć przyczyny z tej dziedziny. Co do reszty Proponuje udać się do lekarza rodzinnego aby zebrać wszystkie wyniki i móc określić dalsze postępowanie.