Opuchnięte powieki dolne i górne

Mąż od 6lat ma opuchniete powieki dolne i gónne, orbipatie. Przegroda nosowa była robiona 2 razy, zatoki także, tarczyca wporządku, testy alerg też ok. Rezonans i tomograf nic nie wykazują oprócz zmian naciekowych 15mm. Co to może być? Do kogo się udać? U okulisty, laryngologa, endokrynologa, alergologa już był i nikt nie wie, co to jest i od czego... Pomóżcie Proszę

Zbierz te wszystkie papiery, klisze, płyty CD do torby i przyjedź z mężem do mnie do Gorzyc, 4 km za Sandomierzem. Niech mąż będzie na czczo. Zrobimy w profesjonalnym laboratorium niezbędne badania. Spróbuję pomóc. Dzień przed przyjazdem zadzwoń, upewnij się czy będę.