Spuchnięte powieki u 32-letniego mężczyzny
Witam. Mąż od 7 lat boryka się ze spuchnietymi powiekami. Zmiany dosżły już do 7 mm, sa nacieki żółtawo-zielone, dolne powieki w szczególności lewa także. Robiona przegroda nosowa 2 razy, zatoki czyszczone późniejsze comiesięczne oczyszczanie, testy alergiczne ogólne i przemysłowe zrobione-nic nie wyszło, krew i mocz wporzadku, usg nerek, wątroby oki, tarczyca w normie, na reznansie wychodzą zmiany naciekowe na powiekach i wytrzeszcz 2-go stopnia, tomograf też oki, okulista nic nie wie...

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Bez zbadania, bez przeanalizowania wszystkich wyników badań nie jest możliwe ustalenie podłoża nieprawidłowości. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.