Spuchnięte powieki u 32-letniego mężczyzny

Witam. Mąż od 7 lat boryka się ze spuchnietymi powiekami. Zmiany dosżły już do 7 mm, sa nacieki żółtawo-zielone, dolne powieki w szczególności lewa także. Robiona przegroda nosowa 2 razy, zatoki czyszczone późniejsze comiesięczne oczyszczanie, testy alergiczne ogólne i przemysłowe zrobione-nic nie wyszło, krew i mocz wporzadku, usg nerek, wątroby oki, tarczyca w normie, na reznansie wychodzą zmiany naciekowe na powiekach i wytrzeszcz 2-go stopnia, tomograf też oki, okulista nic nie wie...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania, bez przeanalizowania wszystkich wyników badań nie jest możliwe ustalenie podłoża nieprawidłowości. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.