W jaki sposób leczyć problemy z zatokami?

Mój syn ma 24lata,a odkąd pamiętam ma problemy z zatokami.Operacja przegrody nosowej i usunięcie migdałków została wykonana,ale nic nie pomogło.Od kilku lat co rano budzi się z zatkanym nosem i pełną buzią wydzieliny.Jest to bardzo męczące.Wszystkie antybiotyki już wybrał,rehabilitację też.TKzatok nic nie wykazało.Jak dotąd nie możemy uzyskać nigdzie pomocy

Przyjedź do mnie z synem to pomogę,tak dalej być nie może. Najlepiej bądź u mnie w Gorzycach za Sandomierzem z synem na czczo aby w torze wizyjnym zbadać jego nos, zatoki i jamę nosowo- gardłową. Przywieź płyty CD z badań zatok i karty informacyjne z leczenia operacyjnego przegrody itd.