Jaka może być przyczyna owych stałych krwawień?

Witam mam 23 lata i troje dzieci, najmniejsze ma 2 lata . Nigdy nie miałam regularnie miesiączki Ale obecnie miałam krwaienia z dróg rodnych przez ostatnie 9 tyg. Zgłosiłem się do lekarza i dostałam tabletki o nazwie Norethisterone (mieszkam w uk) tabletki zahamowaly krwawienie jednak miałam problem że straszna suchoacia pochwy i bólami głowy tak że zaprzestalam brania owych leków dwa dni temu. Wczoraj ponownie dostałam miesiączki ,która jest bardzo obfita również z zakrzepami jak po porodzie . Dodam że nie ma możliwości że poronilam ponieważ jestem samotna matka i nie mam partnera . Byłam dzisiaj w szpitalu Ale niestety nie uzyskałam żadnej pomocy po za tabletkami przeciwbólowymi. Jaka może być przyczyna owych stałych krwawien ?

Musiałaby Pani wykonać USG ginekologiczne, może przyczyną są mięśniaki macicy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.