Jaka może być przyczyna zaniku erekcji u 21-latka?

Witam mam 21 lat , od ponad miesiąca nie mam erekcji nawet porannych , miałem wykonywane badania krwi , moczu , testosteronu i usg i wszystko wyszło w normie . Problem polega na tym gdy ma dojść do stosunku z dziewczyną nie ma żadnej reakcji , nawet gdy dziewczyna pomaga , a gdy dochodzi do słabego wzwodu muszę od razu skorzystać z ubikacji i jest już po wszystkim. Mój ostatni stosunek odbywałem 6/7 lat temu .

Witam. W takim przypadku najlepiej udać się do seksuologa z wykształceniem medycznym (lnp. urologa). Przyczyny problemów z erekcją mogą być różne i złożone: od patologii w obrębie prącia, poprzez czynniki neurologiczne, po psychogenne (np. egodystoniczna orientacja płciowa, lub zaburzenia stresowe pourazowe).