Jaka może być przyczyna zaniku miesiączki?

Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 18 maja, następną miesiączkę powinnam dostać 10 czerwca. Do tej pory nie mam miesiączki i nie wiem co się dzieje. Byłam u lekarza, to wszystko jest w porządku. Zrobiłam badania na hormony i też jest wszystko w porządku, więc co mi może być?

2-3 razy miałam takie małe bóle brzucha, a raz ogromny ból. Nie wiem czy może to mieć jakiś związek, ale na wszelki wypadek piszę.
Proszę poradzić mi co mam robić i co może mi być?

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

jeżeli nie jesteś w ciąży to należy dokładnie wyjaśnić przyczynę braku miesiączki. Warto byś udała się do ośrodka specjalistycznego- w którym oprócz ginekologa, jest także endokrynolog. Należy wyjaśnić czy przyczyna tkwi w problemie ginekologicznym, a może jest to proces toczący się w ośrodkowym układzie nerwowym i warto zrobić badania obrazowe np.: tomografię komputerową lub rezonans magnetyczny.

Pozdrawiam serdecznie!