Jaka może być przyzczyna problemów trawiennych?

Witam. Od roku mam problemy z żołądkiem -zgaga,ból za mostkiem,pieczenie,odbijanie i bóle w nadbrzuszu. Do tego dochodziła biegunka. Przez miesiąc brałam Controloc 40 i Debretin-brak poprawy. 3 dni temu miałam gastroskopie , która wykazała tylko to,że mam polip na fałdzie wartowniczym i 1 w żołądku. Nie stwierdzono refluksu. Aktualnie czekam na wynik badania histopatologicznego. Jaka może być przyczyna moich dolegliwości? Nasilaja się one po posiłku

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena pobranych próbek. po badaniu będzie można cos więćej powiedzięć. sądzę, że najlepiej udać się do lekarza gastroenetrologa.