Jaką pielęgnację mogę stosować przy kuracji izotretynoiną?

Witam, jestem w trakcie kuracji izotretynoiną zewnetrzną (izotziaja) i mam takie pytanie, czy mogę uzywać żelu do mycia twarzy tego niebieskiego z cerave przeciw niedoskonaloscią ktory ma w skladzie kwas salicylowy? dodam ze aktualnie uzywam zelu z pharmaceris ktory ma w skladzie kwas migdalowy i nie czuje zadnego podraznienia, pogorszenia cery, a nawet bardziej mi sie ona wygladzila

Dzień dobry,

Do porannego mycia skóry twarzy polecam emulsje np. Cerave, Bielenda professional microbiome a wieczorem piankę zamiast żelu np. Sesderma Hidraven, pinka Resibo oraz kremy nawilżające plus ew. Serum pod krem z innymi składnikami aktywnymi niż te zawarte w kremie. Na dzień koniecznie krem z filtrem.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska