Jakie inne kosmetyki mogą mi pomóc?

Od 3 tygodni biorę Axotret, moja cera się pogorszyła, oczywiście byłam na to przygotowana, ale twarz mnie wręcz boli. Wyskakują mi bolące grudki. Stosuje płyn do mycia i krem Cetaphil. Ale mam wrażenie, że nie służą mojej skórze. Nie czuje żadnej ulgi po kremie. Jakie inne kosmetyki pomogłyby mi w trakcie kuracji? Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, proszę udać się na konsultacje do kosmetologa, który w gabinecie przeprowadza diagnostykę skóry i po analizie zaproponuje Pani kosmetyki, które pomogą skórze w przywróceniu prawidłowych funkcji fizjologicznych.

Na chwilę obecną można stosować krem Beta skin natural activ cream (wieczorem) i panthenol (rano) oraz suplementację olejami od środka (Estrovita skin i aloes np. Ekamedica). Można 2 razy w tygodniu zastosować również maskę w kremie Bielenda professional microbiome.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska