Jakie serum będzie dla mnie odpowiednie?

Mam buzię z przebarwieniami. Chciałabym się ich pozbyć dlatego zastanawiam się nad zakupem Serum z witaminą c. Proszę o pomoc ponieważ nie wiem które serum byłoby dla mnie lepsze i które szybciej pomogłoby mi uporać się z przebarwieniami. Zastanawiam się pomiędzy Elizavecca - Vitamin C 100% Powder Vita-multi Whitening Source Serum a Liqpharm - LIQ CC Serum Rich 15% Vitamin C BOOST ( kosmetyki dostępne na stronie cosibella) . Dodatkowo stosowałabym do tego Serum niacyniamidem np rano a serum z witaminą c np wieczorem. Bardzo proszę o pomoc :(

Dzień dobry, nie każde serum z Wit C można mieszać z niacynamicdem.

Na przebarwienia zdecydowanie lepiej sprawdzi się inny kosmetyk niż witamina C a mianowicie krem Sesderma Azelac Ru Luminous fliud cream. Pod krem warto również stosować serum nawilżająco-rozjaśniające Sesderma Hidraderm hyal TRX serum, gdyż sam krem może wysuszać skórę, dlatego przed jego nałożeniem warto skórę nawilżyć.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin