Czy mogę stosować ten preparat w ciąży?

Czy Beta Skin Natural Active Cream można przyjmować w trakcie ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Beta Skin Natural Active Cream to wyrób medyczny stosowany w celu łagodzenia chorób skóry. Stosowany jest podczas leczenia łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, atopowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry czy też w przypadku trądziku młodzieńczego.

Krem ten łagodzi podrażnienia, nawilża, regeneruje oraz zapobiega swędzeniu skóry. Zmniejsza również podrażnienia występujące po zabiegach kosmetycznych. Stosuje się go zarówno na twarz, jak i całe ciało i co ważne – nie zawiera on parabenów ani silikonów.

Produkt ten można stosować w ciąży, jednak proszę mieć na uwadze, że skóra w ciąży staje się bardziej wrażliwa, dlatego może reagować źle nawet na kosmetyki, które do tej pory tolerowała.

Nasza użytkowniczka zadała podobne pytanie do Pani. Odpowiedź eksperta znajdzie Pani pod poniższym linkiem: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-taki-krem-mozna-przyjmowac-w-czasie-ciazy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.