Jaka to może być choroba weneryczna?

Najpierw miewałem częstomocz i bóle podbrzusza oraz biegunkę i bóle brzucha, potem pojawiło się zaczerwienienie penisa. Piekło i swędziało. Lekarz przepisał mi maść, po której nic nie pomogło dalej piekło i swędziało. Kupiłem sam maść szałwiową, która pomogła, zaczerwienienie zniknęło, jedynie trochę swędzi udałem się do innego wenerologa, który stwierdził, że to opryszczka i przepisał tabletki, po których było trochę lepiej. Ale nadal występuje ból brzucha i biegunka trzy razy, choć głównie wcześnie rano i wieczorem lekarz kazał wykonać badania moczu oraz na chlamidie i wszystko wyszło okej. Był brany i wymaz spod napletka też w porządku. Dodam tylko, że jestem honorowym krwiodawcą i ostatnio oddawałem płytki krwi 17 listopada kontaktowałem się z centrum krwiodawstwa a oni stwierdzili, że u nich wszystkie badania wyszły w porządku i nie ma co panikować, tylko zgłosić się do swojego lekarza. A jeszcze jedno, moja partnerka w zeszłym roku w czerwcu miała przygodny seks i być może ona coś przywlekła.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyn Pana dolegliwości może być kilka, różne rodzaje drobnoustrojów przenoszonych droga płciową mogą być przyczyną opisanych przez Pana dolegliwości.
Powodem może być infekcja Mycoplasmą lub Ureoplasmą - oprócz Chlamydii mogą one powodować nierzeżączkowe zapalenie cewki moczowej.
Przyczyną może być bakteria Neisseria gonorrhoe - jest ona przyczyną rzeżączki, w przebiegu której występuje zakażenie cewki moczowej.
Przenoszony droga płciowa pierwotniak rzęsistek pochwowy również może być sprawca dolegliwości.

Wskazane jest poszerzenie diagnostyki. Partnerka powinna udać się do ginekologa, może występować u niech przebieg bezobjawowy. Po ustaleniu przyczyny wskazane będzie równoczesne leczenie Pana i Partnerki.

Pozdrawiam