Jaki lek stosować po całkowitym wycięciu tarczycy?

Jestem dwa tygodnie po całkowitym wycięciu tarczycy (wcześniej g-b) na początku po operacji brałam eutyrox po którym dostałam wysypki na nogach i rękach po czasie na nogach pojawiły się ciemnoczerwone plamy lekarz stwierdził że trzeba zmienić lek na letrox lecz po pierwszym użyciu wysypka pojawiła siś jeszcze silniejsza.Co robić jaki lek stosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza endokrynologa i prawdopodobnie alergologa aby ustalić mechanizm reakcji uczuleniowej i możliwości terapeutyczne