Jaki może być uszczerbek na zdrowiu, gdy podczas prysznicu przepływał przeze minie prąd 83V?

Witam Jaki może być uszczerbek na zdrowiu gdy podczas prysznica przepływał przezeminie prąd 83V? Elektryk stwierdził że z powodu braku uziemienia, grzejnik wody podaje prąd o mocy 80V i 76 omów. Mam ucisk i kłucia w kładce piersiowej aktualnie. Te prysznice okazało się że mogłem brać od grudnia 2016 z tym prądem. Między czasie zrobiła mi się popękana skóra rąk która czasem krwawiła. Miałem czerwone nogi, uda które piekłu i na nogach jakieś czerwone "żyłki" wyglądem przypominające żylaki. Chyba na zele do kąpieli zacząłem mieć czerwona skore, po używaniu perfume na skórę miałem ją zaczerwieniona. bóle głowy, problemy z pamięcią. Coraz bardziej pogarszający się wzrok mimo noszenia okularów. Podczas brania prysznica widziałem jakieś błyski, których nie potrafiłem umiejscowić. Myślałem że to lampa pod prysznicem. W poniedziałek mam mieć badanie krwi w którym prosiłem o sprawdzenie stężenie kreatyniny we krwi, moczniku, mioglobiny, i CK. Również badanie moczu. Proszę o informację czy te prysznice mogły mi coś zrobić i jakie badania powiniem zrobic.? Mieszkam w Holandii.

Do oceny klinicznej, po badaniu ; pełny wywiad, wyniki etc... Jaki stan ogólny; waga, inne schorzenia? Jaki tryb życia ? Do omówienia z Lekarzem leczącym który zna pacjenta! objawy, wyniki badań; Pozdrawiam i zapraszam