Jaki powinien być poziom progesteronu w 34-dniu cyklu?

Witam. Spóźnia mi się miesiączka, więc zrobiłam badania progesteronu który mnie zmartwił - jego wynik to <0.050 ng/ml w 34 dniu cyklu. Staramy się z mężem o dziecko , dodam że w tym cyklu pierwszy raz zdarzyło mi się plamienie w 17 i 18 dniu cyklu - brązowe i różowe. Miesiączki dalej nie ma i objawów że nadchodzi również. Czy powinnam się martwić, szczególnie że pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja ? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Szanowna Pani, najprawdopodobniej zdarzył się cykl jednofazowy lub z niewydolnością drugiej fazy cyklu. Może to być objawem zaburzeń, które utrudniają zajście w ciążę ale może też być jednorazowym nieprawidłowym cyklem.