Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki powinien być prawidłowy wynik badania moczu?

rok temu robilam badanie moczu wynik byl taki ze leukocyty 2-3 wpw, nablonki plaskie nieliczne, flora bakterie ( ) i lekarz zalecil antybiotyk natomiast dzisiaj odebralam wyniki moczu i osad moczu byl taki leukocyty 6-8wpw, nablonkiplaskie nieliczne, nablonki okragle 2-3wpw, flora bakterie ( ) i lekarz powiedzial ze nic nie brac, genetycznie w rodzinie sa problemy z nerkami, jaki powinien byc prawidlowy wynik i czy bakterie w moczu moga byc?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Podany wynik nie potwierdza infekcji a może wskazywać na nieprawidłowe pobranie próbki do badania. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości sugeruję powtórzenie badania po dokładnym przygotowaniu się.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy