Jaki przyrost BHCG jest prawidłowy?

Witam, serdecznie. Czy następujący przyrost beta hcg 326-682-1271 co drugi dzień jest prawidłowy? Czy słaby aparat do usg może błędnie odczytać umieszczenie pęcherzyka ciążowego? Staram się z mężem długo o ciąże, teraz na usg pojawił się pęcherzyk, wiec zrobiłam badanie beta hcg i wzrasta, ale lekarz mówi że boi się że to może być ciąża poza maciczna. Mówi ze może się mylić jego aparat. Czy tak może być?,że się myli aparat? Dziękuje za odpowiedź

Witam. Przyrost betaHCG mieści się w granicach normy. Oczywiście aparatura usg bywa zawodna dlatego powinna Pani pozostać pod stałą opieką ginekologa.