Jaki rodzaj antykoncepcji może zastosować mężczyzna?

antykoncepcia dla mezczyzny wiek 38 lat jestem w zwiazku malrzenskim od 12 lat zona ma zaburzeń rytmu serca ( codziennie musi brac Metocard ZK) nie planujemy jeszcze dzieci ze wzgledu na kariere zawodowa ale za max kilka lat chccieli bysmy juz cos zaplanoiwac i tutaj pytanie o sucha teorie znam internet jet pelen informacji na ten temat Vasalgel ? forma zelu i jest to odwracalne Wazektomia ? i Rewazektomia ? tutaj juz gorzej ze wzgledu na 50% szanse zajscia w ciaze zastrzyk ? implant ? tabletki ? jak antykoncepcie moge stosowac by za kilka lat moc zaplanowac wieksza rodzinę ? pzdr

No niestety, jeżeli planujecie państwo w przyszłości ciążę, to wazektomia nie jest dla państwa dobrą metodą antykoncepcyjną. Wazektomia jest wprawdzie odwracalna ale płodność nawet po udanym zabiegu rewazektomi nigdy nie będzie tak dobra jak była przed zabiegiem wazektomii. Wazektomia jest dobrą metodą dla mężczyzn posiadających potomstwo lub wykazujących nieodpowiedzialne zachowania seksualne, regularnie i często zmieniających partnerki w stanie odurzenia alkoholowego np. podczas "zakrapianych imprez").

Warto rozważyć wkładkę domaciczną (tj. spiralkę).

Pozdrawiam

Robert Kulik