Jaki wpływ na ciążę może mieć stosowanie Thyrozolu?

Czy thyrozol w początkowych tygodniach ciąży ma negatywny wpływ na płód??? Pomimo złych wynikow z tarczycy i pilnego skierowania,żaden endokrynolog niemoze przyjac mnie na "już". Bardzo proszę o odpowiedź,bo już nie wiem co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak dokładnie wyglądają wyniki ? Sadze ze nalezy wziąć zaświadczenie od ginekologa o ciąży i wtedy powinna być Pani przyjęta od ręki