Jaki zastosować opatrunek na zamrożone kurzajki?

Witam. Proszę o porade odnośnie kurzajek dzisiaj miałem zamrożone kurzajki dosyć dużo cala dłoń wewnętrzna część i u stopy trzy obszary pomiedzy pomiędzy palcami. Jestem za granicą wiec nie zabardzo zrozumiałem o czym mowi pani doktor ale chyba chodziło o to ze bym zalozyl opatrunek na to bo powstaną boble na ktore trzeba uważać i moje pytanie brzmi czy mogę na to dać jałowa gaze i zakleic to taśma jutro musze iść niestety do pracy a nie chcial bym uszkodzic tych bomblow

Lek. Michał Lenard

Jeżeli kurzajki są na dużej powierzchni, to może Pan użyć jałowej gazy oklejonej plastrem. Pojedyncze miejsca po kurzajkach można zabezpieczyć za pomocą plastra z opatrunkiem. Pozdrawiam!