Jakie badania można wykonać aby sprawdzić funkcje wątroby?

Jakie powinnam wykonać badania w kierunku watroby od dluższego czasu bardzo żle sie czuje koncze leczenie helikobakteri lecz nie czuje że jest lepiej pobolewa mnie w prawym boku czesto czuje ucisk i wyczuwam miejscowe napięcie zgrubienie przy tym pojawiają sie nierównomiernie bicie serca czuje wieczne zmeczenie wypadają mi wlosy mam przeczucie że to wątroba .Proszę o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć