Jakie badania można wykonać, aby wykluczyć tętniaka?

Witam mam pytanie jakie badanie można wykonać by wykluczyć tętniaka .Nie czuję się dobrze mam łomoty serca do tego ogromny brzuch i bóle w okolicy pachwiny i nerek oraz piecze ,szczypie mnie w nodze nawet uraża mnie ubranie bo skóra na jednej nodze piecze .Jestem na lekach p. bólowych bo jak raz stwierdzono u mnie dyskopatię to jak boli noga,biodro stopa to nic tylko kręgosłup.Ponieważ tych leków biorę dużo od paracetamolu,Ibuprofenu,ketonalu,mydocalmu boli mnie żołądek oraz prawa strona .

Ból , który Pani opisuje jest bólem neuropatycznym. Przyczyna wymaga wyjaśnienia.
Leczenie tego rodzaju bólu jest trudne i złożone. Skuteczność klasycznych leków przeciwbólowych jest niewielka ( co Pani sama zauważyła).
Do leków mających działanie przeciwbólowe należą leki przeciwdepresyjne i przeciwdrgawkowe. Pomocniczo stosuje się dożylne wlewy z lidokainy oraz miejscowo kapsaicynę.
W diagnostyce tętniaka, pierwszym badaniem może być usg jamy brzusznej, dokładniejsze i mało inwazyjne jest badanie angio-TK naczyń jamy brzusznej.
proponuję jednak skonsultować się z lekarzem, być może innym niż do tej pory, zamiast diagnozować się samemu.