Jakie badania wykonać, aby wyeliminować raka kości?

Od kilku miesięcy mam tepy uporczyw ból w kosciach , czasami tak jak dziś jest to w lewej pachwinie, czasami w udach obydwu nóg, czasami w dolnej czesci brzucha , Obawiam się ze jest to rak kosci, moja mama zmarła na to rok temu, podobnie jak jej brat. Jakie moge wykonac badania aby wyeliminować raka kości.

Nie istnieje rak kości, w kości mogą wystepować przerzuty innych raków lub mięsaki - inny rodzaj nowotworów złośliwych. W razie dolegliwości zgłaszanych przez Panią warto zgłosić się do lekarza rodzinnego